Uenifeu: zwierzę wirtualne. Należy do rodziny przeżuwaczy. Łagodny i przyjazny, przymuszony durnotą: warczy. Żywi się tym co centrolewe i ciekawe. Pisze gdy jest najedzony i syty informacji. Motto: Zwalczam memy. Przekaż dalej!
Blog > Komentarze do wpisu
RP Normalna Inaczej: Nowa Młodzież.

Ministerstwo Edukacji Narodowej, planuje wyegzekwować swoj dalekosiężny plan wsparcia Wielkiej Narodowej Lustracji. W dzisiejszej decyzji, wicepremier Giertych Roman, zapowiedział wprowadzenie dodatkowej lekcji historii Polski, kosztem zajęć fizycznych. Ministerstwo planuje wypuszczenie za kilka lat na rynek pracy, hord rachitycznych historyków z denkami od butelek na nosie. Upośledzone fizycznie, ale odpowiednio przygotowane do dziejowej pracy jednostki, mają zasilić Zmechanizowane Oddziały IPN, które będą odwiedzać całą Polskę w ramach kampanii "Lustracja U Podstaw".

Kręgi bliskie premierowi informują, iż decyzja o rezygnacji z WF'u zapadła po kolejnym moralnym zwycięstwie Polskiej Reprezentacji na Mundialu 2006. Zdaniem Ministerstwa Sportu, za punktową przegraną, stoi odnoga komuszego układu. Nie ma więc sensu inwestować w rozwój fizyczny młodych generacji, dopóki nie zostanie wyczyszczone szeroko pojęte zaplecze duchowo-ideologiczne dorosłych, którzy młodzież wychowują.

Niezbyt wysportowani, ale doskonalem przygotowani do pracy do pracy w aktach IPN.

Nowi Młodzi Polacy nie będą bogami sportu. Jednak napewno będą świetnie nadawać sie do szczegółowej analizy wszelakich akt IPN.

W założeniach ministerstwa nowy narybek dla ZOIPN będzie ideologicznie oraz biologicznie dostosowany do cieżkiej pracy z aktami i archiwami dawnej SB. Brak wysportowania zaowocuje niską popularnością wśród płci przeciwnej, co zapewne pozywytnie wpłynie poziom moralności wśród Nowej Młodzieży. Ewentualne wynikające z tego problemy demograficzne zostaną rozwiązane dzięki obligatoryjnym sesjom promującym naturalne metody planowania licznej rodziny (NMPLR).

In other news, górnicy powoli wyprzedają majątek kopalni w celu zdobycia kolejnych premii. Przywódcy związkowi będą specjalnie wynagradzani w zależności od ilości zarobionych w ten sposób pieniędzy. Planowana jest sprzedaż szybów i przodków górniczych. W niektórych miejscach górnicy wynajmują już przestrzeń podziemną, płacą ryczałtem za możliwość dłubania w nieswoich pokładach węgla. Ta rewelacyjna zmiana modelu biznesowego spowoduje, iż kopalnie pozbawione jakiegokolwiek majątku trwałego, będą mogły lepiej chronić się przed dłużnikami.

Prywatyzacja zysku z jednoczesną nacjonalizacją strat trwa nadal.

środa, 21 czerwca 2006, uenifeu

Polecane wpisy

  • R.I.P IV RP Taśmowa

    Dawno już nie nawiedzałem naszych blogowych pupilów. Czas zaglądnąć do klatki, i zobaczyć co tam słychać w ś.p. toksycznej koalicji. Oczywiście sprawa najważnie

  • Nowy, lepszy trybunał

    Miałem ostatnio dziwne wrażenie, że coś się popsuło w kolejnym elemencie naszej rzeczywistości politycznej. Dotychczas Trybunał Konstytucyjny jakoś wogole nie i

  • Minister Od Niczego

    Tytułem dospecyfikowania ostatniej notki , co do której zaistniały pewne wątpliwości , chciałbym dopowiedzieć co następuje: Wogóle nie chcę się (narazie) wypowi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: oum!, *.wroclaw.dialog.net.pl
2006/06/21 19:10:47
A DATĘ BITWY POD PŁOWCAMI ZNASZ MĄDRALO?
-
navaira
2006/06/21 19:31:40
A Oum zna datę bitwy pod Stonewall?
-
Gość: maupa, *.os1.kn.pl
2006/06/21 21:26:34
uenifeu-> czasem siec pada, wiec pamiec wlasna wewnącz glowy sie przydaje:)
z dat to pamietam tylko 1517 i objawienie lutra, 1492 objaiwenie Ameryki i 1455 Bibile Gutenberga:) Wojen XVII w. o Bałtyk nigdy nie łyknęłąm:)
ukłony
-
brunorc
2006/06/22 11:19:59
Przepraszam Piękne Panie i Szanownych Panów...

A CHUJA TAM Z BITWĄ POD PŁOWCAMI!

Moim zdaniem cenniejsze od kucia na pamięć dat naszych wspaniałych, historycznych i w większości skutecznie zaprzepaszczonych zwycięstw militarnych byłoby np. przeanalizowanie źródeł sukcesu reform Grabskiego. Co to za jakiś chory paradygmat a'la Młodzież Wszechpolska lansowany jest przez Ministra Edukacji? Średniowiecze już za nami - dzisiaj potęgi państwa nie buduje się za pomocą armii, tylko ekonomii, a w tym niestety Polska odnosi sukcesy na obraz i podobieństwo Mundialu.
Czyżby wszystkie te patałachy zapatrzone w Dziadka Piłsudskiego zapomniały, że powiedział on kiedyś: "Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo; zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska". Może zatem zamiast łechtać samopoczucie jedynie pamięcią naszych przewag pod Wiedniem, Parkanami i Oliwą czas wykorzystać fakt, że czoło nasze dumnie podniesione - i przestać kurczowo zaciskać powieki, tylko otworzyć wreszcie oczka i spojrzeć nieco w przyszłość. Bitwa pod Płowcami już była. A jutro to przecież dziś - tyle, że jutro.
-
uenifeu
2006/06/22 11:28:18
Pod Wiedniem to zadnej przewagi nie było. Sobieski się spóźnił, i przyjechał prawie na gotowe, a potem się jeszcze obraził ze go po nogach nie całowano. Kto nie wierzy, niech sprawdzi w muzeum historycznym w Wiedniu (ktorego notabene pilnuja teraz ochroniarze-emigranci z Turcji).
-
Gość: , *.multi-play.net.pl
2008/10/16 20:14:03
co ty pierdolisz?