Uenifeu: zwierzę wirtualne. Należy do rodziny przeżuwaczy. Łagodny i przyjazny, przymuszony durnotą: warczy. Żywi się tym co centrolewe i ciekawe. Pisze gdy jest najedzony i syty informacji. Motto: Zwalczam memy. Przekaż dalej!
Blog > Komentarze do wpisu
O wywoływaniu Iranu z lasu ...

Niedługo będziemy mogli obejrzeć film dokumentalny, opowiadający o losach 16-letniej dziewczyny, która dwa lata temu została skazana na śmierć przez powieszenie w irańskim mieście Neka.

Atefah Sahaaleh, przez gazety okrzyknięta cudzołożnicą i postarzona o 6 lat po to aby wredny Zachód się nie czepiał, została zabita podczas publicznej egzekucji, ku przestrodze dla gawiedzi.

Miała trudne dzieciństwo: w młodości straciła wcześnie matkę, a jej ojciec szybko uzależnił się od narkotyków. Aresztowana w wieku 13 lat za samotne siedzenie z chłopcem w samochodzie (sic!), została skazana na 100 batów i kilka innych, nieoficjalnych tortur jakie spotkały ją potem w areszcie. Po wyjściu na wolnośc wpakowała się w mocno toksyczny z wiązek z 51-letnim żonatym i dzieciatym, byłym Stażnikiem Rewolucji: niejakim Alim Daribem.

Oskarżona o podjudzanie do gwałtu na sobie samej.

"Atefah została skazana za cudzołóstwo mimo, że wcale nie miała męża."

Udowodnienie gwałtu lub wykorzystania było niemożliwe, bo Alim zeznał, że oskarżona nie miała stosownego ubioru a w dodatku zachęcała go do cudzołóstwa. Na szczęście dla oskarżonego skończyło się tylko na 95 batach.

W Iranie do dziś zdarzają się przypadki kamienowania cudzołożnych kobiet, które zakopane do pasa w ziemię, giną by ratować społeczeństwo przed moralnym upadkiem.

------------------------------------------------------

Tymczasem w Europie (??), polscy posłowie z partii LPR ruszyli z kampanią na rzecz karania śmiercią pedofilów-morderców. Politycznej pomocy szukać mają nasi politycy w Europie, niestety nie jest jasne czy mieli na myśli Brukselę, czy może też Mińsk.

Leczenie gejów na sposób irański.

"Leczenie gejostwa i pedofilstwa metodą irańską, ma w IV RP wielu cichych zwolenników. Ta para młodych irańskich gejów zawiśnie w ramach wyroku defacto za pedofilię, ponieważ uprawiali ze sobą seks oralny będąc obaj osobami nieletnimi."

Widać każdy ma taki Iran na jaki zasługuje, ale od czegoś zdecydowanie trzeba zacząć.

Ale pocieszmy naszych posłów, w innych krajach jest jeszcze gorzej niż u nas, np. taka Islandia, tam to się nawet o zboczeniach śpiewa, tfu.

piątek, 28 lipca 2006, uenifeu

Polecane wpisy

  • Odpowiedzialność rodzicielska

    Posiadacze potomków: do apelu! Przeciętny rodzicrzadkoposiada pewność w kwestii tegoczyaktualnie aplikowany potomstwu proces wychowawczy wyrządza więcej korzyśc

  • Homofobia kosztuje

    Gejowski spisek zatacza coraz szersze kręgi. Nie dość, że sam homoseksualizm nie jest już chorobą, a homofobia może podlegać leczeniu,dyskryminowanie mniejszośc

  • Miejska legenda o gejtubisiu

    Fiolteowy teletubiś z torebką może być gejem! Kto nie wiedział, ten już wie, apaniRzecznik Praw Dziecka, Ewa Sowińska jest na tropie gejspisku . Za nasze pienią

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
basia
2006/07/29 16:24:44
czyli gej to pedofil - chociaz jeden co sie przyznal.
-
uenifeu
2006/07/29 16:43:55
No przeciez to zadna tajemnica. Posel Wierzejski juz nam to dawno zarysowal i naswietlil, wiec teraz juz dalsze klamanie nie ma sensu.

-
2006/07/29 21:42:04
Oj jaka tu obrona pedofilów morderców dzieci ... oj w sumie racja kto by chodził na parady ?
-
brunorc
2006/07/30 20:59:01
Jakiś czas temu pijany lokalny watażka przejechał dwie dziewczynki, mknąc przez wioskę. Nic do nich nie miał, pewnie nawet ich nie widział. Zabił je tak sobie, en passant można powiedzieć. Bo chciał się wódy napić. Nie chodził na parady równości i geja jakby mógł, toby gołymi rencami udusił, taki z niego poczciwy z kościami człowiek był.

Gdy o pedała
Woła powała,
Weźmij i stryka
Dla alkoholika...

Basia - znaczy jaja sobie robisz, czy tak myślisz na poważnie?
-
Gość: maupa, *.os1.kn.pl
2006/08/01 18:01:59
piekna muza. to stara prawda, ze w nienawisci jest strach...