Uenifeu: zwierzę wirtualne. Należy do rodziny przeżuwaczy. Łagodny i przyjazny, przymuszony durnotą: warczy. Żywi się tym co centrolewe i ciekawe. Pisze gdy jest najedzony i syty informacji. Motto: Zwalczam memy. Przekaż dalej!
Blog > Komentarze do wpisu
PiS partią obrońców pedofilii

Od pewnego czasu trwa blogowa Akcja Obywatelska mająca na celu demaskowanie PiSowych symaptii do niejakiego Andrzeja L.

Nie podpiąłem się do tej szlachetnej akcji jaknarazie, ale bynajmniej nie z wrodzonej przekory, tylko dlatego, że uważam, iż slogan "głosując na PiS głosujesz na Samoobrone", jest nie do końca prawdziwy.

Myślę, że głosując na PiS nie głosuje się na Samoobrone. Głosując na Samoobronę, głosuje się na Samooborone. Na tej samej zasadzie, bystry czytelnik może wywnioskować, iż głosując na PiS, także głosujemy na PiS.

Ale czyż PiS nie sypia co noc z Samoobroną i nie podpisał z nia intercyzy i nie skonsumował jużbył z nią związku? Owszem, podpisał i skonsumował i dalej konsumuje; kiedy i gdzie chce, z miłościa albo bez, a jak jest bez miłości to jest "w papę" i już jest odrazu miłość. Idealnie toksyczne małżeństwo mężczyzny o osobowości wojennej oraz prostej i niepięknej dziewczyny z prowincji, która wżeniła się na salony. 

LPR i Samoobrona to są wszystko polityczne paśniki dla Jarka. Jaro chce tworzyć wielka centro-prawicową partię, a wszystko co po drodze ... to zostanie zasymilowane. Borg jednym słowem PiSowy nam się kroi.

LPR jest już tak wciśnięte na prawo, że dramatycznie i "na wczoraj" potrzebuje nowego wroga. Nowego zła, które wyborców zmotywuje do ruszenia się z miejsca. Ale kto może być takim wrogiem, którego nie pokona silniejszy PiS? Coż może być tak strasznie złe, że obietnica walki z tym czymś pozwoli mieć swoich ministrów i swoich preziów, i pozwoli na załatwienie milionów innych mniej ciekawych medialnie spraw po własnej myśli?

Jest tylko jedna taka rzecz: homoseksualni, flautofilni, stetryczali, obślinieni pedofile-mordercy, których trzeba zabijać, smarzyć, ćwiartować, i wędzić, bo krzywdzą najwyższe dobro: dzieci, plwając tym samym na honor kraju, który przecież wydał JPII.

Taki wróg wydaje się idealny, bo PiS ma swojego prezia, który będzie musiał taką ustawę zawetować, z uwagi na to, że Polska od niedawna jest częścią cywilizowanego świata. Prosty z tego wniosek, że PiS będzie partią broniącą pedofilii, można więc spokojnie apelować do gadziego mózgu swojego elektoratu, aby oddając głosu na PiS, nie oddawał głosu na pedofilię. Wiedziony wrodzonym współczuciem dla słabszych, chciałbym zaproponować ten oto skromny bannerek, który Młodzież Wszechpolska może sobie dowolnie wklejać na swoich zajefajnych naziolskich blogasiach:

PiS i pedofilia.

Ten pedofilny pomysł LPRowy, choć teoretycznie sprytny, jest jednak tak durny i żałosny, że chyba nawet najbardziej gadzie mózgi go nie podłapią. Wie o tym napewno Romek, bo wydaje się sam rozglądać za tym jakby tu nawiać z tonącego statku. Woli zostać Borgiem, niż odejść w zapomnienie, i całkiem słusznie, bo geny przecież zobowiązują. Weźmie może ze sobą skrzydło mniej radykalne, a faszyzujących debili i nardowców odda NOP'om i innym plaktonom na wieczną doroczną kopulację z duchem Hitlera w zakamarkach Wilczego Szańca.

Obserwując co się dzieje z LPR, myślę że to samo spotka Samoobronę. Andrzej broni sie twardo, wierzga i pluje, ale sznureczek ma krótki, i nie dostanie więcej, niż jest to absolutnie potrzebne (vide kwestia ekstra bonusów w resortach siłowych). Jarek spokojnie czeka, a kiedy przyjdzie okazja, zada śmiertelny cios. Adam Słomka siedzi i kwiczy, Ikonowiczowi też sie skończyło prawko politycznej jazdy i popiskuje teraz w lochach marząc o tym by ktoś go eksmitował. To samo spotkało Rutkowskiego , który dał ostatni popis męskości mdlejąc na sali sądowej.

Warto zwrócić uwagę, że te aresztowania to nie jest żaden zamach na demokrację, tylko odgrzebywanie starych zapomnianych spraw, których nikomu się ruszać nie chciało. Od dziś jednak wiemy już, że trzeba być krystalicznie czystym, albo bardzo popularnym, aby stawiać się PiSowi. To cenna lekcja.

 Lepper dobrze wie, że ze swoim CV w IV RP spokojnie przejdzie każdą rozmowę kwalifikacyjną z dowolnym usłużnym prokuratorem. Jeśli będzie się za bardzo stawiać Jarkowi to niepotrzebne będą nawet jakiekolwiek referencje lub karta szczepień.

Tak więc podsumowując: głos oddany na PiS jest głosem na PiS i jaknajbardziej przeciwko Samoobronie. Szczególnie jeśli jest to głos wiejski, ale nie tylko bo każdy głos na Jarka to więcej pary w maszynce państwowej używanej do politycznego odchwaszczania planktonu.

Ci którzy nie lubia Samoobrony mogliby się więc z tego cieszyć, problem tylko w tym, że PiS jest o wiele gorszy niż Samoobrona i LPR razem wzięte.

Ale czyż nie tego chciały Gazety Wyborcze, Platformy i inne łże-elity? Chcieli i mają: Andrzej Lepper i Roman Giertych spotkali najgorszego wroga jakiego mogli sobie wymarzyć. Nie mogą już pluć na Unię, bo jeden i drugi musi wysysać z niej każde euro dla swoich ministerstw. Jarek powycinał im żądła, założył sidła władzy i będzie czekał, aż sami sobie odgryzą wszystkie cztery łapy albo poproszą o zastrzyk asymilacyjny.

"Resistance is futile ..."

wtorek, 01 sierpnia 2006, uenifeu

Polecane wpisy

  • R.I.P IV RP Taśmowa

    Dawno już nie nawiedzałem naszych blogowych pupilów. Czas zaglądnąć do klatki, i zobaczyć co tam słychać w ś.p. toksycznej koalicji. Oczywiście sprawa najważnie

  • Nowy, lepszy trybunał

    Miałem ostatnio dziwne wrażenie, że coś się popsuło w kolejnym elemencie naszej rzeczywistości politycznej. Dotychczas Trybunał Konstytucyjny jakoś wogole nie i

  • Minister Od Niczego

    Tytułem dospecyfikowania ostatniej notki , co do której zaistniały pewne wątpliwości , chciałbym dopowiedzieć co następuje: Wogóle nie chcę się (narazie) wypowi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2006/08/02 11:23:03
Owszem, Roman znajduje sie w sytuacji niekomfortowej, bo PiS produkuje wersje jego wlasnego szol, ale skrojona pod szersza publicznosc. Przewrotnie mowiac, sa takie relacje jak miedzy Type O Negative i HIM. Co TON wymyslil to HIM rozwodnil i sprzedal malolatom.

Natomiast z PiS i SO jest odwrotnie. Lepper to jest taki polityczny Scooter, wali proste rytmy dla mas i publika sie przy tym buja. A PiS jest jak Reni Jusis co tez by chciala. Ino rytmy juz nie takie szczere.

Ale i tak najbardziej podoba mi sie okreslenie 'zajefajne naziolskie blogasie'. Uwielbiam te literature, mozemy sie powymieniac na linki.
-
Gość: grzesie2k, 195.136.118.*
2006/08/02 12:30:31
W nowej ordynacji głosy oddane na PiS wspierają LPR i SB i vice versa. Tak więc hasło AO jest jak najbardziej prawdziwe.

---
Polityka, liberalizm, wydarzenia
-
tomek.lysakowski
2006/08/02 12:31:10
Świetny tekścior. Sam od pierwszej chwili uważam hasło AO za kompletnie chybione (acz sama akcja bardzo mi sie podoba): już chyba bliższe prawdy byłoby "Głosując na Samoobronę, głosujesz na PiS". Mnie chłopski kombinator znacznie mniej odrzuca niż naziołek, który nim usiłuje sterować. Poza tym głosy na mandaty będzie się przeliczać metodą d'Hondta, co sprawi, że to mniejsza Samoobrona pociągnie większy PiS, nie odwrotnie.

-
brunorc
2006/08/02 15:10:03
Jak to powiedział Zygfryd de Loewe do Rotgiera (martwego): "Śmiejesz się... ale się strasznie śmiejesz".
-
uenifeu
2006/08/02 23:29:38
Grzesie2k: Owszem, nowa ordynacja im troche pomaga, ale to jest zysk krotko terminowy. Docelowo chodzi o to aby byla jedna partia, prawicowa a potem sie zmieni ordynacje. Andrzej i Romek to lykneli bo akceptuja ryzyko. Romek chce wygrac najlepszy stolek w PiS , a Andrzej liczy na to ze sie jednak utrzyma.

Czas pokaze.
-
trekski
2006/08/04 02:21:10
nie znalazlem ksiego gosci, wiek wpisuje w pierwszej lepszej notce:
boj sie boga, monoogniu, po co to-to (tow. wpisz'a) komentować? Co najwyżej kontrolować czy sie aby za bardzo nie rozpełza, ale komentować? toż i tka nie zrozumie ;)

pozdrawiam
tre.

P.S. notki nie czytam, bo juz pozno i i tak nie zrozumiem (zasypiam) ale za samo odwolanie "resistance is futile..." masz piwo ;) wole tylko nie myslec do czego ten cytat O_o bo pewnie nie piszesz o ulubionych serialach s-f
-
2006/08/05 13:40:06
Rozwala mnie taka e-kloaka, jaką jest wspomniany powyżej 'wpisz' wraz z zestawem brandzlujacych się prawików, miłośników siły i prawa w stylu 'oko za oko'.
-
2006/08/05 13:45:08
Z drugiej jednak strony takie zjawiska są tylko elementem gry - gry pomiędzy drużyną 'lewaków' i 'prawych'. Ciekawie robi się, gdy pomiędzy te dwa obozy wkracza kosmita, osoba z innego kontinuum. W takiej sytuacji konwencja zostaje obnażona na chwilę i uczestnicy gry doznają krótkiej chwili oświecenia :-)
Przykład? Bardzo ciekawe i nieplanowane pojawienie się autentycznej mormonki na blogu Kuczyńskiego.
---------------------------
---------------------------
-
uenifeu
2006/08/05 14:45:31
To niestety smutne i typowe dla statystycznego polskiego prawicowca. Totalny brak poczucia humoru, patrzenie na swiat w czarno-czerwonych kolorach, i wytarte sciezki mozgowe przez rozumowaniu schematyczne, od ktorego zanikaja pofaldowania przedwzgorza.

Do tego brak dystansu do siebie, i chroniczna nieumiejetnosc przyznana sie do bledu, albo nawet jakiekolwiek wlasnej slabosci.

W polaczeniu z silna potrzeba wroga tworzy sie dzikie stadło sedziow minionych pokolen.

Euromasą: szukam zajefajnych blogasiow nasiolskich, ale narazie nie znalazlem godnych polecenia. Wszystkie jakie znajduje sa badziewne, az wstyd linkowac. Ale nie poddaje sie.
-
Gość: Włodzimierz Korzecki z Wałbrzycha - ostatni patriota w tym kraju, *.ssp.dialog.net.pl
2007/11/29 21:34:13
Idź debilu do psychiatry!
-
uenifeu
2007/11/29 22:00:31
Nie mogę,tam są już kolejki po wyborach :)