Uenifeu: zwierzę wirtualne. Należy do rodziny przeżuwaczy. Łagodny i przyjazny, przymuszony durnot±: warczy. Żywi się tym co centrolewe i ciekawe. Pisze gdy jest najedzony i syty informacji. Motto: Zwalczam memy. Przekaż dalej!
Blog > Komentarze do wpisu
Uenifeu na FB!

Forma bloxowa już sie przejadła. Min±ł rok od ostatniej notki, jej tre¶ć przyprawia dzi¶ o rozpacz. Deszcz gówna i lawy, który w tym temacie przetoczył sie nad Polsk± przez rok wydaje się być dzi¶ jedynie pierwszym porywem nadchodz±cej burzy. Zapraszam na FB, Lób to!

wtorek, 19 kwietnia 2011, uenifeu

Polecane wpisy

  • ¦fienta, ¶fienta!

    Uenifeu cierpi na awarie sprzętu. Mało więc słów, niech obrazek powie wszystko w tym¶fiontecznym czasie :) Można dzielić się przemy¶leniami.

  • Muza na nowy rok, Morgan Page

    Morgan Page, ale trochę podrasowana. Morgan Page feat Lissie - Longest road lyrics Giddy up and gold mine Different place, different time All the stars are in t

  • Urojenia Jaworowskiego, czyli deniallizm klimatyczny

    Uenifeu budzi się ze snu. Chciałbym powiedzieć że jak mityczny rycerz pod Giewontem, ale byłaby to megalomannia. Powiedzmy, że zwykły starszy szeregowy w służbi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/02/20 12:05:12
O kurczę trochę tu pustki. Ja to ostatnio też czasu nie miałem, czę¶to odwiedzałem szpital geriatryczny w Katowicach bo mam tam dziadka dobrego przyjaciela, który jest dla mnie jak dziadek. Szkoda człowieka bo niesamowity był.