Uenifeu: zwierzę wirtualne. Należy do rodziny przeżuwaczy. Łagodny i przyjazny, przymuszony durnotą: warczy. Żywi się tym co centrolewe i ciekawe. Pisze gdy jest najedzony i syty informacji. Motto: Zwalczam memy. Przekaż dalej!
O autorze
piątek, 28 lipca 2006
O wywoływaniu Iranu z lasu ...

Niedługo będziemy mogli obejrzeć film dokumentalny, opowiadający o losach 16-letniej dziewczyny, która dwa lata temu została skazana na śmierć przez powieszenie w irańskim mieście Neka.

Atefah Sahaaleh, przez gazety okrzyknięta cudzołożnicą i postarzona o 6 lat po to aby wredny Zachód się nie czepiał, została zabita podczas publicznej egzekucji, ku przestrodze dla gawiedzi.

Miała trudne dzieciństwo: w młodości straciła wcześnie matkę, a jej ojciec szybko uzależnił się od narkotyków. Aresztowana w wieku 13 lat za samotne siedzenie z chłopcem w samochodzie (sic!), została skazana na 100 batów i kilka innych, nieoficjalnych tortur jakie spotkały ją potem w areszcie. Po wyjściu na wolnośc wpakowała się w mocno toksyczny z wiązek z 51-letnim żonatym i dzieciatym, byłym Stażnikiem Rewolucji: niejakim Alim Daribem.

Oskarżona o podjudzanie do gwałtu na sobie samej.

"Atefah została skazana za cudzołóstwo mimo, że wcale nie miała męża."

Udowodnienie gwałtu lub wykorzystania było niemożliwe, bo Alim zeznał, że oskarżona nie miała stosownego ubioru a w dodatku zachęcała go do cudzołóstwa. Na szczęście dla oskarżonego skończyło się tylko na 95 batach.

W Iranie do dziś zdarzają się przypadki kamienowania cudzołożnych kobiet, które zakopane do pasa w ziemię, giną by ratować społeczeństwo przed moralnym upadkiem.

------------------------------------------------------

Tymczasem w Europie (??), polscy posłowie z partii LPR ruszyli z kampanią na rzecz karania śmiercią pedofilów-morderców. Politycznej pomocy szukać mają nasi politycy w Europie, niestety nie jest jasne czy mieli na myśli Brukselę, czy może też Mińsk.

Leczenie gejów na sposób irański.

"Leczenie gejostwa i pedofilstwa metodą irańską, ma w IV RP wielu cichych zwolenników. Ta para młodych irańskich gejów zawiśnie w ramach wyroku defacto za pedofilię, ponieważ uprawiali ze sobą seks oralny będąc obaj osobami nieletnimi."

Widać każdy ma taki Iran na jaki zasługuje, ale od czegoś zdecydowanie trzeba zacząć.

Ale pocieszmy naszych posłów, w innych krajach jest jeszcze gorzej niż u nas, np. taka Islandia, tam to się nawet o zboczeniach śpiewa, tfu.

czwartek, 27 lipca 2006
Pośpiewajmy!środa, 26 lipca 2006
Nie puakauem po "Ozonie"

Jest spora szansa, że "Ozon" ulotni się z naszego prasowego rynku w najbliższym czasie i jest to zdecydowanie najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia.

Kolorowa i konserwatywno-homofobiczna gazetka, oferująca proste i zaściankowe poglądy na życie, z założenia miała być adresowana do licznych młodych-zachowawczych spod znaku "Jest gorzej niż było!!". Na szczęście "pokolenie JPII" samo zagłosowało w kioskach przeciwko takim publikacjom, wyraźnie tym samym zaznaczając, że nie lubi indoktrynacji, a jeżeli już lubi to woli sobie specjalnie kupić do tego "Frondę".

Samo przeniesienie naczelnego z z jednego czasopisma do drugiego jeszcze nie znaczy, że setki tysięcy ludzi w Polsce zaczną wierzyć w to, że geje biorą się z nadopiekuńczej matczynej miłości albo zagłaskania.

Ozon w normie. Stan śladowy.

"Poziom ozonu w normie. Stan śladowy."

"Pod koniec grudnia udziałowcy postanowili, że nadal będą wydawać tygodnik, i dokapitalizowali wydawnictwo kwotą 550 tys. zł, a następnie w styczniu tego roku dołożyli kolejne 7 mln zł. W lutym spółka otrzymała jeszcze 3 mln zł. Zastrzyki finansowe nie poprawiły jednak sprzedaży "Ozonu", który według danych ZKDP odnotował w lutym rekordowo niską sprzedaż na poziomie 21,8 tys. egzemplarzy."

Cóż, wciskanie ciemnoty i oczekiwanie, że ludzi jeszcze będą za nią płacić bywa kosztowne.

wtorek, 25 lipca 2006
Who hates who in the Middle East?

Psychologia odwetu. :|

Filmik z libańskiego szpitala (CNN) :|

Is Beirut burning? :|

Who hates who? (Interactive chart) :|

Why would you leave a place like Wroclaw? (Guardian) :|

----------------------------------------------------------------------------------

Legenda:

:| - na serio

 
1 , 2 , 3 , 4